Prachtige lantaarnklok van een herder in messingOndertekend en gedateerd: SCHÜLZ 1756.Uitstekende staat.Hoogte 10 cmDiameter aan de basis 4 cm.Laatste foto met referentie van de constructeur in het boek van Zinner.Zorgvuldige verpakking.Geen verzending buiten de Europese Unie (EU).