Prachtige grote tafellamp / bureaulamp gemaakt van tweekleurig gepatineerd messing met een prachtige glazen kap in Tiffany Stijl.Glas in Lood kap.De lamp heeft een grote fitting (E27) en kan worden voorzien van een LED-lamp of gloeilamp.De lamp heeft een goudkleurig snoer met een aan/uit schakelaar. De lamp werkt perfect en geeft een sfeervol licht.In goede gebruikte staat.Lichte ouderdomssporen.Gemerkt op de fitting.Hoogte 55cm.Afmeting kap 41 x 41cm.Afmeting voet 16 x 16cm.Wordt zorgvuldig verpakt verzonden.