Een schitterende zéér chique klassieke set Herda kolom bureaulampen / tafellampen in hoogwaardig brons / messing, uit de jaren 70 van de vorige eeuw.Prachtig van vormgeving met vele mooie details, zoals de mooie ornamenten in de kolom.Het brons contrasteert fantastisch met de hoogglanzend messing delen.Voorzien van de originele Herda sticker.Gecompleteerd met bijpassende luxe Faux lederen lampenkappen met fijne print en goudkleurige binnenzijde voor een sfeervolle lichtverspreiding. In nieuwstaat!Deze lampen zijn vervaardigd in het Herda verlichtingsatelier te Amsterdam ( Herda 1946-1997) waar hoogstaande kwaliteitsverlichting werd ontworpen door verschillende Nederlandse topdesigners en handmatig werd gefabriceerd.De naam Herda is ontstaan door de samenvoeging van de oprichters; de heer Herwerden (HER) en de drie broers Daniëls (DA).Hun iconische verlichting is inmiddels uitgegroeid tot begeerde collector items.Internationaal zeer gewild en gezocht.De lampen verkeren in een uitstekende staat!Deze kostbare lampen komen goed tot hun recht in de luxueuzere interieurs, zowel in een zakelijke- als privé omgeving.Afmetingen:Totale hoogte 46 cmHoogte kolom 33 cmDiameter voet 16 cmDiameter lampenkap 25,5 cmHoogte kap 18,5 cmFitting E27Snoer met schakelaar 130 cmGewicht 1,4 kg per lampWordt zorgvuldig verpakt verzonden.