Een zéér zeldzame, schitterende chique set Herda kolom bureaulampen / tafellampen in hoogwaardig glanzend messing met kersenhouten inleg, uit de jaren 60/70 van de vorige eeuw.Prachtig van vormgeving met heel veel mooie details, zoals de gecanneleerde kolom en de stabiel uitgevoerde voet.Uniek aan deze lampen is de schitterende kersenhouten inleg op de voet en de massief kersenhouten zuil.De fittingen zijn voorzien van een messing trekschakelaar. Dit geeft de lampen een extra luxueuze uitstraling.Deze Herda lampen zijn als paar heel erg zeldzaam!Herda was een verlichtingsatelier te Amsterdam ( 1946-1997) waar hoogstaande kwaliteitsverlichting werd ontworpen en handmatig werd gefabriceerd. De lampen zijn internationaal zeer gewild en gezocht.Gecompleteerd met nieuwe bijpassende vierkante zwarte lampenkappen.Deze kostbare bureaulampen/tafellampen uit het topsegment verkeren in een uitstekende staat.Deze set komt goed tot zijn recht in de luxueuzere interieurs, zowel in een zakelijke- als privé omgeving.Afmetingen:Totale hoogte 42 cmHoogte kolom 33 cmVoet 12 x 12 cmLampenkap 20 x 20 cmHoogte kap 14 cmFitting E27Snoer 140 cmGewicht 1,6 kg per lampWordt zorgvuldig verpakt verzonden.