Twaalf visborden die waarschijnlijk een sole voorstellen, van faïence uit Quimper, gesigneerd Henriot, Quimper VL voor Victor Lucas.Borden uit de jaren 60-70. Ideaal om te serveren, vis, schaaldieren, schelpen. Een uiterst zeldzaam model.Kleine beschadigingen aan de bovenzijde van de scholkoppen op een bord, met onderaan sporen van pernettes*. Alle borden staan op de foto, dus bekijk ze goed.Goede algemene staatDiameter: 21,5 cmEen pernette is een steun die voorkomt dat keramiek tijdens het bakken in de oven tegen elkaar aan komt. Daardoor blijven er plekken zonder glazuur aan de onderkant van de keramiek.