Om uw collectie aan te vullen of uw interieur te decoreren…Ik bied u deze prachtige geglazuurde steengoedvaas aan, uit de Art-Decoperiode van de beroemde Bretonse aardewerkfabriek Henriot Quimper.Productie uit de jaren 1920-1930.Periode Grande Maison HB.Aan het begin van de twintigste eeuw telt Quimper drie grote faïence-fabrieken, wier merken in heel Frankrijk bekend zijn: « HB » voor Grande Maison De la Hubaudière, « AP » en « PB » voor Porquier en Porquier-Beau, en « HR » voor Henriot.Basis: Ø 10 cmLichaam: Ø 15 cmHoogte 28 cmPrachtige staat van behoud, geen barsten en geen grote chips; ik toon enkele kleine chips aan de voet en enkele glazuurtekortjes, wat niets afdoet aan de charme van dit antieke stuk.Zeer beveiligde verzending met verzekering wordt verzorgd.