Henri Seghers Jr. was een Belgische (Antwerpse) kunstenaar geboren in 1848 en gestorven in 1919. Hij was de zoon van de kaligraaf Henri Seghers Sr. en was kunstschilder, tekenaar, aquarellist en etser. Hij verwierf bekendheid door zijn marineschilderijen. Zijn werken houden niet enkel een artistieke, maar ook een documentaire waarde.In deze door het impressionisme beinvloede aquarel verbeeldt Seghers het Brugse straatbeeld van circa 1900. We zien de kantkloststers aan het werk op straatKUNSTENAAR: Henri Seghers - gesigneerd rechtsonderMEDIUM: Aquarel op papierDATERING: c . 1895AFMETINGEN: 53.5x36.5cm STAAT: Uitstekend. Niet ingelijst