Prachtige folk/blues/parlorgitaar (parlorgitaar of salonformaat) van Henri MILLER, Franse ambachtelijke fabricage, de Mirecourt-school (een van de historische broedplaatsen van de Franse lutherie). Een historisch kwaliteitsgitaar daterend uit vóór de oorlog (midden jaren veertig), gemaakt van massief hout, met een geluid dat typisch voor die tijd is, atypisch, helder en dynamisch / qua formaat van het instrument geluidsproef op YouTube met de titel/zoekopdracht "HENRI MILLER - Mirecourt - Folk/blues parlor - soundtest by AtypicMusic" Een uniek model, ambachtelijk, erfgoed van de grote Franse luthierschool. Lage actie, perfect afgesteld door een professionele luthier. Ze is gemonteerd met nieuwe D'Addario Bronze-snaren, maar men kan kiezen voor manouche/jazz-snaren met lussen of nylon-snaren. Nutbreedte: 46 mmBehuizingsbreedte: 325 mmDiapason : 625mm Enkele gebruikssporen en kleine deukjes passend bij zijn leeftijd, maar in (zeer) goede staat gezien zijn ouderdom. Fretten in goede staat, geen restauratiekosten te verwachten. Veilige levering op een afhaalpunt of bij u thuis, afhankelijk van de situatie.