In de steen gesigneerd, rechtsonder,Kleurfotolithografie naar het werk van de kunstenaar op mat Bristol-offsetpapier.Auteursrecht opvolging Henri Matisse tot 1997.Formaat papier: 59 × 80 cm.Zorgvuldige verzending met vertrouwen.