Gesigneerd in de steen rechtsonder.Kleurenlithografie naar het werk van de kunstenaar op velijnpapier.Plein papierGepubliceerd door de Muinck & Co Bussum. Holland - Copyright door Spadem et Cosmopress.Gev print in West-Duitsland.Zorgvuldige verzending met vertrouwen.