Henri Héran (1864-1946)Fleur de Mai, 1897Lithografie op velijnpapier.Ondertekend op het plaatje, onderrand rechts.Het blindstempel van L'Estampe Moderne in de rechterbenedenhoek.Afmetingen+Grootte van het vel: ongeveer 40 x 30,8 cm / 15,9 x 12 in.+Grootte van de afbeelding : 33 x 23 cm / 12,9 x 9 in.Staat: In zeer goede staat, met lichte gebruikssporen in de marges. Zeer scherpe afbeelding met levendige kleuren. Zonder lijst.Gepubliceerd door Masson & Piazza, Parijs.Niet onvergelijkbaar met de Maitre de L'Affiche-serie, was L'Estampe Moderne een portfolio dat tussen 1897-98 werd gedrukt, uitgegeven door Imprimerie Champenois, Parijs, en bestond uit 24 maandelijkse portfolios, met vier originele litho's in elk. Elk werd exclusief voor deze serie vervaardigd.Net als Mucha waren enkele van de bijdragende kunstenaars Rhead, Meunier, Ibels, Steinlen, Willette en Grasset.Wij verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare verzendbedrijven.