Prachtige originele lithografie voor deze affiche, ondertekend door Toulouse-Lautrec, ter gelegenheid van een tentoonstelling van zijn meesterwerken in 1958.Uitstekende staat. Zo goed als nieuw.Verzending in een stevige buis met verzekering en een volgnummer.