Henri De Toulouse-Lautrec (1864-1901)Madame Abdala, Het Café Concert, 1893Lithografie op vélinpapier.Ondertekend op de plaat in de rechter marge, met Toulouse-Lautrec's monogram.Afmetingen+ Grootte van het vel: 44 x 31 cm / 17,3 x 12,2 inch.+ Afmeting van de afbeelding: 27 x 20 cm / 10,6 x 7,8 in.In goede algehele staat, met enkele zachte vouwlijnen door gebruik, enkele kleine vlekken in de marges en één kleine vouw in de linker bovenhoek. Enkele restanten van lijmresten aan de achterkant, niet zichtbaar vanaf de voorkant. Verder zeer schone afbeelding. Goed ingekleurd. Niet ingelijst.Uitgegeven door L'Estampe Originale, Parijs.Gedrukt door Edouard Ancourt.Van "Le Café Concert" portfolio.Beperkte oplage van 500 proefexemplaren.Referentie : Delteil 33; Adhémar 35; Wittrock 23; Adriani 21Wij verzenden wereldwijd met DHL of soortgelijke bezorgbedrijven.