Prachtige geïllustreerde editie met kleurencomposities van Henri Cassiers, die een mooie wandeling door Brugge biedt (Het Lac d'Amour, Het oude Kanaal, De Begijnhofbrug ...)Exemplaar op Japans Keizerlijk n°217/500.Bruine demi-chagrin, rug met nerf, titel en auteur. Goudkleurige kop. Bekleding behouden (zonder de rug).Achterkant verbleekt, zeldzame wrijving aan de uiteinden van de hoeden. Binnenkant onberispelijk. Zeer goede staat.Geïnspireerd door de Engelse schilder C. W. Bartlett, maakte Cassiers aquarellen en werd lid van de Onafhankelijke Academie van Brussel [...]" (in Osterwalder, citeren uit de huidige bijdrage van de kunstenaar).Cassiers woonde in Brussel, maar werkte veel in Nederland. Hij schilderde vooral landschappen en marines in aquarel. Hij illustreerde Camille Mauclair en Cyrille Buysse.Henri Cassiers / Camille MauclairDe charme van BruggeParis, Piazza, 1929in-8 (20,5 x 16 cm) ; 128 blz. 3e druk. Compleet