Racefiets Helyett Spéciale service des courses « Type Professionnel »100% origineelTaille 52x54 van as tot asJaar 1962Lichtgewicht versterkte frame- en vorkbuizen JEXÉquipe SimplexDérailleur avant Simplex LJ23Achterderailleur Simplex Juy Raidexport 32Freins Mafac RacerCintre en potence PhillipePédalier StronglightPedalen LyotardCalès pied Jr. hier competitieMoyeux Normandy grote doorboorde flessenJante Nisi RecordSelle Brooks CompétitionAluminium pomp AD-HOC professioneelArraches clous PelissierVolledig gerestaureerdGedemonteerd, schoongemaakt, gesmeerd, afgesteldNieuwe kabelsGuidoline Velox katoen nieuwGaine blanches NOSBinnenbanden Vittoria nieuwGeweldige conditie / verzameling