2 originele gesigneerde fotolithografieën van Helmut Newton.Uit de eerste Franse editie door Filipacchi, uitgebracht in 1980, van de „collection spéciale – 24 lithographies”.Lithografie 1 :Modefoto - Parijs 1975Met zwarte inkt onder de afbeelding ondertekend.Zeer goede algemene staat (lichte geelachtige vlekken op sommige plaatsen; witte hoeken licht afgerond) Lithografie 2 :Père Lachaise - Parijs 1977Met zwarte inkt onder de afbeelding ondertekend.Zeer goede algemene staat (lichte geelachtige vlekken op sommige plaatsen; witte hoeken licht afgerond)Provenantie : afkomstig uit mijn privécollectie en aangekocht bij een veilinghuis in de jaren negentig.Deze foto's waren ingelijst en tentoongesteld in mijn woonkamer.Verzending plat met passende verpakkingen (houten plaat) en zorgvuldige afwerking.Verzending via Colissimo met handtekening (Belangrijk: de verzendkosten zijn enorm gestegen! Dit verklaart de voorgestelde leveringskosten.)