HASTAIRE, Claude Hilaire aliasNessos, Mythen en Capriolen1995Originele aquarel, aangevuld met inkt en pastel, gesigneerd en getiteld door de kunstenaar.Afmetingen: 23,8 × 21,4 cmUitstekende staat