De 'Nihon To Koza' of 'lezingen over Japanse zwaarden' werd oorspronkelijk uitgegeven in Japan in de jaren '30 van de vorige eeuw in twintig boeken. Eind jaren '60 geredigeerd en heruitgegeven in tien boeken. Harry AFU Watson heeft de eerste zes volumes vertaald en uitgegeven tussen 1993 en 1996. De boeken zijn in zeer goede conditie en gesigneerd door Harry AFU Watson. Het geheel is compleet met de addendum.