Na een nieuw project verkoop ik deze prachtige Electra Glide uit 1991, volledig omgebouwd met talrijke op maat gemaakte onderdelen... De motor is gevolgd door het tijdschrift Freeway Magasine, dat een geweldige reportage heeft gemaakt... Enkele realisaties: - Op maat gemaakte dempers- oliereservoir- Voor- en achterspatborden- Tandplak- Koplampafdekking- Achterste gesp- Reservoir- enz. De revisie is uitgevoerd, er hoeft helemaal niets gepland te worden, gewoon starten en rijden.