Hans Vos (Nijmegen 1960)Een duik nemen waar ooit de industriële revolutie begon. Zollverein 2009 EssenHans Vos is een Nederlandse kunstfotograaf wiens werk wereldwijd aan verzamelaars is verkocht.Zijn werk is ook te bewonderen in musea, waaronder het Joods Museum in Amsterdam en het Orientalis Museum in Nijmegen.Zijn onderwerpen omvatten voornamelijk architectuur, stadsgezichten, industriële en natuurlijke landschappen in kleur, soms in zwart-wit.Deze foto is gemaakt in 2009 in Essen.De oude hoogoven Zeche Zollverein is het decor van deze zomerse foto Gedateerd en gesigneerd op de achterkant.Formaat 20 x 30 cm , afgedrukt zonder randWordt zorgvuldig verzonden, goed verpakt in dubbel karton.