Hans Hartung - Farandole, 1977Originele lithografie uit de speciale editie voor het boek "Farandole".Ondertekend en genummerd met potlood door de kunstenaarUit een gelimiteerde oplage van 75 gesigneerde exemplarenDe nummering op de foto kan verschillen van die van het verzonden werk. Afmeting: 49 x 74 cmPli centralPoligrafa, Barcelona, 1977 Internationale verzending, gevolgd en verzorgd Het 'Farandole'-boek is een poëzieboek van Jean Proal, verfraaid met een reeks van vijftien originele litho's van Hans Hartung.