Chique, en zeer mooi afgewerkte 14 karaat 585/1000 geel gouden hanger in onberispelijke conditie, in het midden gezet met een Mediterrane ovaal cabochon geslepen bloedkoraal van zeer goede kwaliteit van 16 x 12 m.m, en verder in entourage gezet met 16 ronde cabochon geslepen bloedkoralen.De prachtig uitgewerkte zetting meet 23,5 (exclusief hangoog) x 19.8 m.m. Europa rond 1950.In werkelijk uitstekende conditie.Voorzien van een officiele set Nederlandse ijk teken.Wordt verzonden met het afgebeelde luxe etui. Nederlands gekeurd.per aangetekende post of afhalen in Rotterdam