Antieke waaier uit de 19e eeuw. Historische voorstelling met de hand geschilderd op zijdepapier. Greep van hout en bot. Structuur in goede staat maar de zijde is fragiel met enkele scheurtjes, maar geen grote beschadiging. Zeldzaam antiekvoorwerp. Openingsbreedte 43 cm.