Deze halsketting behoort tot de categorie van de sterkste Teri volgens de geteste resultaten en de P.S.L-criteria.Ontspringend uit de warme oceanen van Australië, zijn deze parels met de hand geselecteerd op hun topkwaliteit en hun sterkste Teri-briljantheid en worden geleverd met een Authenticiteitscertificaat uitgegeven door het Pearl Science Lab van Japan.Parel-informatie op het certificaat:Parelmaat: 9,0x11,0mm en 9,0x11,3mmTERI-analyse: helderheid - zeer sterk (hoogst)Interferentie kleur: levendigOppervlaktekwaliteit: licht beschadigdLustre: uitstekendVorm: SymmetrieOpmerkingen:- Unieke groeipatronen werden herkend onder vergrotingTests toonden kenmerken die typisch zijn voor de zilveren lippe parel.Geknoopt tussen elke parel voor veiligheid, wordt de ketting voltooid met een elegante bolsluiting in massief zilver.Op een lengte van 91 cm kan de ketting lang gedragen worden of dubbel om het gewenste effect te bereiken.Verpakking: Sieradenkistje voor kettingen en een Echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen.Verzekerde track and trace leveringUNITED PEARL - ONZE EXPERTISE SINCE 1923.Vanwege ons brede assortiment parels, de gegarandeerde kwaliteit en deskundigheid op het gebied vanDe markt, United Pearl biedt haar klanten de mooiste schepping van de natuur.met de beste service en kwaliteit