Deze ketting is 41 cm lang met een extra verlengstuk van 6 cm.De ketting bevat 7 topkwaliteit hoogglanzende ronde Tahitiaanse parels, elk met een afmeting van 12x13 mm.De parels met hun prachtige Tahitiaanse groene kleuren in combinatie met de 18k witte goudketting creëren dit prachtige stuk.Parel- Type: Tahiti- Oorsprong: Frans-Polynesië- Oester: Pinctada Margaritifera- Kleur: Tahiti GreenVorm: rondOppervlak: schoon en glad met lichte natuurlijke groeikenmerken.- Glans: Uitstekend- Grootte: 12x13mmMetal18K witgoud, gehamerd. Met een stalen draad.Verpakking: ketting sieradenkistje en een authenticiteitscertificaat om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.