Vintage 18K geel- en witgoud Engelhuidkoraal Diamant Saffier 3-rij Boxsluiting KettingTotaal gewicht: 112,46 gLengte: Gegradueerd ontwerp met drie rijen, ongeveer 58 cm tot 55 cmMaterialen18 karaats geel goud (gewaarmerkt, XRF getest)18 karaats wit goud (gekeurd met hallmerk, XRF-getest)engelshuidkoraal, diamant (getest), saffier, emailleEdelstenenCoralVariëteit: Angel skin coralAantal: honderden kralen verdeeld over drie strengenVorm: ronde kralenGrootte: circa 4,8–11,5 mmKleur: zacht crèmekleurig wit met subtiele natuurlijke variaties.Zeer goede vintage staatSapphireHoeveelheid: 1Vorm en snede: Rond, facetgeslepenGrootte: ongeveer 3,3 mmKleur: blauwGeschat gewicht: ca. 0,15 ctBehandeling: Niet getestDiamantenHoeveelheid: 12Vorm en snede: Rond, enkele snedeTotaal gewicht: ca. 0,03 ctKleur: Wit tot lichtgrijsHelderheid: Natuurlijke insluitsels zichtbaar onder vergrotingSluiting & vakmanschapDecoratieve vlindervormige doossluitingVakkundig vervaardigd in geel- en witgoudAccentueerd met roze emaillepanelenMet een centrale saffier omgeven door enkelgeslepen diamanten.Veilige constructie met meerdere rijenKenmerken750-fijnheidsmerk175 AC merkteken van de makerGelegen aan de achterzijde van de boxsluiting (zie foto's)StijlElegante sieraden uit de jaren vijftigKlassiek Europees vakmanschapStatementsluiting met emaille en edelsteenaccentenEraMidden van de 20e eeuw (circa de jaren 1950–1960)Dit stuk is volledig gecontroleerd door onze interne juwelier en edelmoeder.Verzonden met traceerbare en verzekerde verzending vanuit Nederland (binnen de Europese Unie). U kunt verwachten dit artikel binnen 5 werkdagen of minder te ontvangen.