Deze ketting meet 41 cm met een extra verlenger van 6 cm.De ketting bevat 9 topkwaliteit hoogglanzende ronde Akoya-parels.Gemaakt in het warme water van Japan, hebben de parels een natuurlijke levendige witte kleur en een heldere glans en zien ze er prachtig uit in combinatie met de gele gouden ketting.Parels- Type: AkoyaHerkomst: Japan- Oester: Pinctada Fucata- Kleur: levendig witVorm: rondSurface: Schoon- Glans: Uitstekend- Grootte: 7,5x8mmGoud18K geelgoud, gewaardeerd.Verpakking: ketting sieradenkistje en een authenticiteitscertificaat om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.