Een unieke ketting met 3 van topkwaliteit zoutwaterparels.Gemaakt in de tropische lagunes van Frans-Polynesië, werd de Tahiti parel met de hand geselecteerd vanwege haar unieke olijfgroene kleur en heldere glans.Samen met de zilveren en witte Akoya parels uit Japan creëren ze deze prachtige ketting.Parel- Type: Tahiti - Akoya- French Polynesia - Japan- Oester: Pinctada Margaritifera en Fucata- Kleur: Tahiti olijfgroen - zilverkleurig - levendig wit- Vorm: Drop en Rond- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Grootte: 6,5x10 mmGoud18K geelgoud, gewaardeerd.De ketting is 45 cm lang, met een optie tot verkorting indien nodig.Verpakking: kettingen sieradendoos en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.