Een uniek ketting met 15 topkwaliteit ronde Akoya parels in goudkleur, wit en zilverkleur.Vervaardigd in de warme oceanen van Japan, werden de parels met de hand geselecteerd vanwege hun natuurlijke, levendige witte, gouden en zilveren kleuren en hun rijke, luxueuze glans.De parels met hun prachtige kleur, een blend van wit, goud en zilver, gecombineerd met de geelgouden ketting, vormen deze prachtige halsketting.Parels- Type: AkoyaHerkomst: Japan- Oester: Pinctada Fucata- Kleur: MultiVorm: rond- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Grootte: 5x9mmGoud18K geelgoud, gekeurd. Met een stalen draad.De ketting meet 43 cm lang, met een optie om deze indien nodig te verkorten.Verpakking: kettingen sieradendoos en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.