Een unieke ketting met 16 ronde Akoya parels van topkwaliteit.De parels worden geproduceerd in de warme oceanen van Japan en met de hand geselecteerd vanwege hun natuurlijke zilvergrijze kleur en rijke, luxueuze glans.Parels- Type: AkoyaHerkomst: Japan- Oester: Pinctada FucataKleur: zilverkleurig grijsVorm: rond- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Afmeting: 4x8mmGoud18K geelgoud, gekeurd. Met een stalen draad.De ketting is 44 cm lang en kan indien nodig worden ingekort.Verpakking: kettingen sieradendoos en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.