Een unieke ketting met 16 ronde Akoya parels van topkwaliteit.Gemaakt in de warme oceanen van Japan, werden de parels met de hand geselecteerd vanwege hun natuurlijke, levendige witte kleuren en hun rijke luxueuze glans.Parels- Type: AkoyaHerkomst: Japan- Oester: Pinctada Fucata- Kleur: Levendig witVorm: rond- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Grootte: 4x8,5 mmGoud18K geelgoud, gekeurd. Met een stalen draad.De ketting is 44 cm lang en kan indien nodig worden ingekort.Verpakking: kettingen sieradendoos en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.