Een unieke ketting met 33 Akoya-parels van topkwaliteit in zilverkleur.De parels worden geproduceerd in de warme oceanen van Japan en met de hand geselecteerd vanwege hun natuurlijke zilvergrijze kleur en rijke, luxueuze glans.Parels- Type: AkoyaHerkomst: Japan- Oester: Pinctada FucataKleur: zilverkleurig grijsVorm: Drop- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Grootte: 4x6 mmGoud18K geelgoud, gekeurd. Met een stalen draad.De halsketting heeft een lengte van 43 cm, met de mogelijkheid om indien nodig te verkorten.Verpakking: kettingen sieradendoos en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.