Een unieke ketting met 17 topkwaliteit diepe gouden South Sea parels van 10,5x13 mm in diameter.Vervaardigd in de warme oceanen van Australië, werden de parels met de hand geselecteerd op hun natuurlijke diepe gouden kleuren en heldere glans.De parels met hun prachtige diepe gouden kleuren in combinatie met de 18k geelgouden lange ketting creëren dit prachtige stuk.Op een lengte van 90 cm kun je de ketting lang en dubbel dragen.Metal18K geelgoud, gekeurd. Met een stalen draad.Verpakking: kettingen sieradendoos en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.