Een prachtige porseleinen halfdoll van Duits fabrikaat van rond 1900. Model/type Marie Antoinette. Porseleinen hoofd en handjes zeer fraai en gedetailleerd geschilderd en in perfecte staat. Ook de voetjes zijn in uitstekende conditie. De kleding is onberispelijk. Een geweldige eyecatcher en een aanwinst voor de verzamelaar. Dit bijzondere collector’s item wordt zeer zorgvuldig verpakt en verzonden met track en trace en verzekering.