Rook glazen art Nouveau geslepen en vergulde vaas met vergulde decoratie van een romantische voorstelling in het bos gesigneerd A. Otto. Uitgevoerd bij Johann Oertel uit Haida uit Bohemen in tegenwoordig Tsjechië. Zeer goede staat, wat slijtage op het de vergulde randen.Afmetingen; 18 cm hoog en 12 cm in diameter