Prachtig exemplaar van dit album gewijd aan het leven van Lodewijk XIV, versierd met 40 weelderige chromolithografieën van Maurice Leloir, schilder en oprichter van het museum van het kostuum.Exemplaar met een prachtig in-folio kartonnage, ondertekend door Engel: band in blauwe percaline versierd op de eerste plat met een grote polychrome compositie die de Zonnekoning voorstelt. Goudopdruk op de rug. Drie zijden goudgeel. Alle pagina's zijn op een tabblad gemonteerd.Zeer goede staat. Percaline zeer schoon, eerste plaat helder, mooie contrasten, wrijving bij de kappen en hoeken. Binnenkant fris en schoon.Gustave Toudouze / Maurice LeloirLe Roy SoleilParijs, Ancienne Librairie Furne. Boivin et Cie, 1908In-folio (37 x 30 cm) de iv-92pp. Compleet.