Bijzonder mooi impressionistisch winterlandschap met besneeuwde heidevelden met op de achtergrond meerdere boerderijtjes tegen een bosrand in een schitterende, originele, gouden lijst.Geschilderd in olieverf op doek gemaroufleerd op karton door Gustav Holstein, Vilnius (Litauen)-1930 Berlijn.Opleiding aan de Academie van Berlijn.Woonde en werkte in Berlijn en aan de Hiddensee en is bekend om zijn uitstekede landschappen.Erg mooie conditie, originele schitterende lijst en een doekmaat van 30x24cm.