Mooie pagina van Gürsel, gemaakt in aquarelverf en gouache voor The Champions/Les foot furieux.De pagina is in 2004 in album gepubliceerd in Les foot furieux T3.De grootte van de pagina is ongeveer 27 x 36 cm. en is rechtsonder gesigneerd door Gürsel.De pagina is in een goede staat. Wat kleine vouwtjes in de hoeken. Wordt aangetekend/verzekerd verzonden.