Authentieke Guillerme & Chambron staande lamp, uitgave Votre Maison, circa 1955–65.Structuur in massief eikenhout met kruisvormige voet, centrale zuil met drie lampen (B22 fittingen).Twee zijpanelen ingelegd met keramische tegels van Boleslaw Danikowski (turquoise/witte/oranje glazuurglazen), en een bovenrand met vier openingen (glas- en fleshouders). Functionerende elektrische installatie uit de periode.Iconisch stuk van Frans design uit de mid-century: royale lijnen in eikenhout, handgemaakt vakmanschap. Votre Maison, herkenbare keramiek van Danikowski (met textuur ‘kikkershuid’, bellen, turquoise palet met oranje accenten). Een klassieker uit de jaren 50/60 interieurs, tegelijk verlichtingsarmatuur, mini-bar en kleine bijzetplanken.Staat / Conditie rapport :Goede originele staat met normale gebruikssporen (zie HD-foto's).Een gebarsten tegel die daarna opnieuw is geplakt, waardoor de hechting stabiel is gebleven.Functionele elektriciteit; als voorzorgsmaatregel wordt controle/herbedrading aanbevolen volgens lokale normen.Niet ondertekend, in overeenstemming met de producties uit de periode van Uw Huis.Abat-jour en lampen niet inbegrepen.Kenmerken- Ontwerpers: Robert Guillerme & Jacques Chambron- Uitgever: Votre Maison, Frankrijk- Céramique : Boleslaw Danikowski- Periode: ca 1955–65- Materialen: massief eikenhout, emaille keramiek, messing, (centrale spiegelcomponent), oud snoer.- Afmetingen: H 170 cm; tabbladen 32 × 16 cm; kroon Ø ~34 cm- Dopjes : B22LEVERING- Frankrijk gratis