Gucci Princetown Leather SlippersIconische Gucci Princetown slippers uitgevoerd in soepel leer met luxe afwerking. Een herkenbaar model binnen de Gucci-collectie, geliefd om zijn comfort, karakter en tijdloze uitstraling. Een statement piece dat moeiteloos luxe en nonchalance combineert.Maat: 9(½) / EU 43,5Zie foto van de zool (maatmarkering zichtbaar op het product)Eigenschappen– Model: Gucci Princetown Leather– Materiaal: Glad leer met bontvoering– Goudkleurige horsebit, geborduurde patches op de wreef– Binnenzijde volledig gevoerd met bont– Leren zool met Gucci branding– Zwart met multicolor details– Herkomst: Made in Italy– Hoge winkelwaarde en iconisch Gucci-model- Goede staat, lichte gebruikssporen passend bij normaal dragen Wij verzenden zorgvuldig verpakt en verzekerd met track & trace.