GUANGXU MARK AND PERIOD – Marked Da Qing Guang Xu Nian Zhi – Kom – Dragon Chasing the Flaming Pearls amidst Fire Clouds and Four Phoenix Medallions – Porselein – Imperial Dragon Bowl
Een prachtig antiek Chinees porseleinen keizerlijk ondiep bord met een buitenkant versierd met vier Fenhuang (feniksen) in een ontembare uitdrukking, symboliserend de vrouwelijke Yin-energie. Omgeven door een gele ondergrond met klassieke bloemen en vruchten, geschilderd in keizerlijke kwaliteit. Aan de binnenkant een keizerlijke (5-klauw) draak die de vlammenparels achtervolgt te midden van vuurwolken, uitgevoerd in een mooi getonede ijzerrode kleur met goud, en in roze, geel, blauw en groen. De tanden, ogen en klauwen zijn bedekt met een dikke witte emaille. Aan de onderkant gemarkeerd met Da Qing Guang Xu Nian Zhi.Met de hand vervaardigd in het oude China tijdens de Qing-dynastie, Guangxu-periode (laat 19e/begin 20e eeuw).Diameter: 25,4 centimeterDe conditie van het object is redelijk, met een ondiepe schilfering en kleine glazuurfrittering op de rand, evenals een restauratie van ongeveer 1/8e van het oppervlak. De conditie is zorgvuldig gecontroleerd met UV-licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.