Gotrian Steinweg grand piano uit 1927 volledig gerestaureerd.Serie Nummer 56846Deze fantastische vleugel is totaal gereviseerd doorMeester Lucas Den Hartog te Amsterdam.Sound bodem geschuurd en opnieuw gelakt.Nieuwe snaren; alle snaren zijn vervangen.Nieuwe hammerkoppen, alle hammerkoppen zijn nieuw.Originele dempers; dempers zijn geschuurd en nog steeds goedHet toetsenbord is vervangen door plastic in plaats van ivoor uit de slagtanden van arme dieren.Gepolitoerd met alcohol en shellac, zeer hoogglans.De hele kast opnieuw gerestaureerd en met de hand gepolijst.Bronzen gepolijsterd.Gestemd op een frequentie van 440 Hz.De Grand Piano 185 behoudt de prachtige traditie van een heldere en warme klank, maar is voorzien van nauwkeurig mechaniek dat perfecte controle en een breed scala aan dynamiek en klankkleuren garandeert. Voor een instrument van dit formaat zijn het basvolume en het vermogen om de fijnste nuances weer te geven spectaculair. Dankzij het sterke en stabiele mechaniek is deze piano een prachtig instrument voor thuisoefeningen, maar ook een uitstekend concertinstrument voor een kleine zaal. Laat u inspireren door deze piano!Gratis bezorging aan iedereen in Nederland met stemmen op locatie!Voor de soundcheck kijk op YouTube:Test Gotrian Steinweg 1933