Deze grote Vintage chanoirtegel met modelnummer 4 is in de 60-ger jaren van de vorige eeuw ontworpen door Koos van der Sluys en is gemaakt door de Faience- en tegelfabriek Westraven in Utrecht. De serie chanoirtegels (contrasterende glazuurlaag) is geïnspreerd door Afrikaanse afbeeldingen. Deze tegel draagt de afbeelding van een Afrikaanse trommelaar. De hiernavolgende informatie is relevant:Land van herkomst: NederlandGemerkt: Ja, zie foto'sKeramist: Koos van der Sluys (1920-2005) Producent: Faience- en tegelfabriek Westraven (1844-1987)Productieperiode: circa 1960Afmetingen: Lengte x breedte x dikte = 31,8 x 10,3cm x 1,5cmGewicht: 772gramConditie: Prima (Er zijn geen stukjes/flinters van af en de tegel heeft geen restauraties etc.)De wandtegel van Koos van der Sluys wordt in verband met de kwetsbaarheid extra goed verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden, maar deze kan ook op afspraak op worden gehaald in Klarenbeek Nederland (in de buurt van Apeldoorn).