Deze GROTE 1e gehalte zilveren broodmand op 4 pootjes komt uit een erfenis/nalatenschap van een familie uit Leiden. De vorige eigenaar was een verzamelaar van Nederlands zilveren items. De hiernavolgende informatie is relevant: Dit klassiek model 1e gehalte zilveren broodmand is in 1997 in Nederland gemaakt. De broodmand is voorzien van prachtige accenten en verschillende ajour gezaagde (= HANDWERK) patronen. De broodmand staat op 4 pootjes en het hengsel is beweegbaar/scharnierend. De broodmand is NIET VERZWAARD. Het betreft een prachtig stuk VAKMANSCHAP. Land van herkomst: Nederland Model: Klassiek Gemerkt: Ja (zie foto's) Meesterteken: DA+ = Aubert Den Haag Zilvermerk: Staande leeuw = 1e gehalte zilver (925/1000) Keurkamer: Minerva R = Gouda Jaarletter: N = 1997 Afmetingen inclusief hengsel: Lengte x breedte x hoogte = 30,5cm x 19cm x 26cm Gewicht = 525gram Conditie: Uitstekend Deze grote zilveren broodmand wordt goed verpakt en aangetekend/verzekerd verzonden, maar deze kan ook op afspraak opgehaald worden bij Edel Erfgoed in Klarenbeek Nederland (in de buurt van Apeldoorn).