Bijzonder fraaie grote antieke vergulde en uit hout gestoken spiegel. Dit imposante object dateert van rond 1900's Van Franse herkomst. De conditie is goed met wel wat sporen maar weinig storend. Afmetingen: 73 cm lang x 48 cm breed x 3 cm diep.