Zeer fraaie grote antieke houten kariatide- of draagzuil in de vorm van een lachende nar.Dit mooie kunstvoorwerp is circa 200 jaar oude en zat in een meubel.Het hout heeft een prachtige donkere patina en is gestoken met fijne details.Er zijn wat sporen maar die dragen alleen maar bij aan het mooie karakter van dit kunstvoorwerp.Van Franse herkomst met afmetingen van 48 cm lang x 14 x 13 cm breed en diep.