Bijzonder fraaie en tevens grote antieke goudkleurig gepatineerde terracotta lamp in de vorm van een pauw.Dit prachtsculptuur is begin 20e gemaakt door de Spaanse kunstenaar Antonio Amorgasti (1880-1942) die de lamp dan ook heeft gesigneerd.De conditie is perfect. Geen chips of andere beschadigingen. Bedrading even nakijken. Werking niet 100 zeker. Afmetingen: 53 x 46 x 14 cm breed.