Dit prachtige Marokkaanse Mrirt tapijt is een hedendaags handgemaakt stuk vervaardigd van 100% hoogwaardige wol in het Atlasgebergte.Elke Mrirt-kleed wordt geweven door vakkundige ambachtslieden met behulp van oorspronkelijke weeftechnieken die zowel duurzaamheid als weelderige zachtheid onder de voeten garanderen. Het subtiele kleurenpalet maakt het tot een perfect statementkleed voor zowel moderne als vintage interieurs — ideaal voor een woonkamer, slaapkamer of creatieve ruimte die op zoek is naar een authentiek stukje Marokkaanse kunst.Interieurgebruik & stylingHet minimalistische rasterpatroon en de natuurlijke tinten van het tapijt passen prachtig in Scandinavische, bohemien en hedendaagse interieurs. Het combineert goed met hout, steen of neutrale stoffen, en verrijkt ruimtes met warmte en tactiele textuur.Technische detailsType: met de hand gemaakte Marokkaanse Mrirt tapijtDimensies: 360x400 cmMateriaal: 100% natuurlijke wolWeeftechniek: met de hand geknoopt, dikke pluche poolHerkomst: Midden-Atlas, MarokkoStaat: uitstekend – nieuw handgemaakt item