Aangeboden: een groot en decoratief Engels “botanical” lot met drie bekende namen:Wedgwood “Florabunda”, Portmeirion “The Botanic Garden” en een Franklin Porcelain / National Audubon Society “Songbirds of the World” porseleinen wandbord (European Goldfinch). Markeringen/merken zijn zichtbaar op de foto’s (Made in England / 1977 Franklin Porcelain).Inhoud van het lot (zoals afgebeeld)Wedgwood – Florabunda: diverse stukken (o.a. pot/coffee pot, voorraadpotten, kom/schaal, kopjes met schotels, kannetje, kandelaar, rechthoekige doos/botervloot – zie foto’s)Portmeirion – The Botanic Garden: voorraadpotten (o.a. 2 hoge met porseleinen deksel + 2 met houten deksel) + 1 kom/schaalFranklin Porcelain / Audubon: 1x porseleinen wandbord “Songbirds of the World” – European Goldfinch (Carduelis carduelis) – 1977ConditieVintage gebruikte staat met normale gebruikssporen passend bij leeftijd: lichte verkleuring/vlekjes, kleine randsporen en mogelijk lichte craquelé. Geen grote breuken zichtbaar op de foto’s. Verkocht als één gemengd lot zoals gefotografeerd.