Een unieke western-klassieker met iconische stijl en geluid in de oorspronkelijke Gretsch Orange-afwerking.Deze Gretsch 6121W Round-Up is volledig origineel en verkeert in als-nieuwstaat. Het klinkt niet alleen fantastisch, maar ziet er ook absoluut verbluffend uit. Deze zeldzame heruitgave werd gebouwd in de gerenommeerde Terada-fabriek in Japan en straalt pure Gretsch-sfeer uit – van de western-inlays tot het legendarische G-brand-logo op het lichaam.Het geluid is twangy, warm en punchy – de ideale mix voor rockabilly, country, blues of vintage rock. De Filter’Tron-pickups leveren het kenmerkende Gretsch-geluid, terwijl de Bigsby-tremolo een vleugje subtiel vibrato toevoegt. De gitaar verkeert in absoluut mintstaat voor zijn leeftijd. Geen tekenen van slijtage! Volledig origineel, geen modificaties. 100% functioneel en speelt als een droom.Bijgevoegd is het originele, gelamineerde Gretsch-garantiecertificaat voor gitaren met modelnummer 6121W en serienummer 997121-367, dat ook op de achterkant van de gitaar staat – wat de echtheid van de gitaar bevestigt.Uitzonderlijk goed bewaard voor een instrument uit de vorige eeuw!Wordt geleverd in de originele zwarte Gretsch hardshell-koffer met een prachtige bordeauxrode binnenkant, en bevat een set snaren met gauge 0,010.